Виховні заходи 2021-2022 н.р
З Днем вчителя!
Вітаємо освітян із професійним святом! Наша щоденна праця є надзвичайно важливою для всього українського суспільства.
За останній рік галузь освіти зазнала змін через пандемію коронавірусу. Нам освітянам довелося організовувати безпечне навчання на місцях, а згодом і переходити в онлайн-режим. Така готовність до самопожертви та професіоналізм заслуговують на повагу.
Дякуємо вам за відданість справі та фаховість. Бажаємо міцного здоров’я і наснаги вам та вашим родинам!

Школа Лідера

У середу, 22 вересня, на базі ЗЗОШ №49 відбулась Школа Лідера для здобувачів освіти Хортицького мікрорайону. Наш заклад був представлений двома активними шкільними діячами - Гончаровим Олександром (8-А) та Лєбєдянцевим Дмитром (8-Б). Під час заходу учні ознайомились з різними волонтерськими напрацюваннями та ознайомились з програмою "Яким має бути сучасний лідер"

7 вересня 2021 року, відбулось засідання Ради Школи.
На засіданні Ради школи було розглянуто такі питання:

1. Звіт директора ЗЗОШ №32 - Остах С.І за 2020-2021 н.р
  2. Обрання нового голови Ради Школи

СПАРТАКІАДА -2021

СПОРТ - ЦЕ ЖИТТЯ! СПОРТ - ЦЕ РУХ! МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

САМЕ ПІД ТАКИМ ГАСЛОМ МИНУЛА СПАРТАКІАДА У НАШІЙ ШКОЛІ.

ПІД ЧАС ЗАХОДУ УЧНІ ПРОЙШЛИ ПО СТАНЦІЯМ, ДЕ ВОНИ ЗГУРТУВАЛИСЬ, ВБОЛІВАЛИ ТА ХВИЛЮВАЛИСЬ ОДИН ЗА ОДНОГО. НАЙКРАЩІ КЛАСИ БУЛИ НАГОРОДЖЕНІ ПРИЗАМИ.

Вітаємо з днем знань!

Дорогі учні, педагоги, батьки!

Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері нашої найкращої школи. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами, шановні здобувачі освіти нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Сподіваємося, що День знань стане для вас початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

26.04 у Запорізька загальноосвітня школа 32 відзначають День пам'яті Чорнобильської катастрофи-найбільшої в історії світової ядерної енергетики. Трагедія залишила чорний слід в серцях українців.

22 квітня в Запорізька загальноосвітня школа 32 проведені заходи до Дня Землі: виховні години, конкурс малюнків, створення природозберігаючих проектів з метою спонукати здобувачів освіти бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля нашої планети.
Піклуймося про наш спільний дім!