Основи цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

Інформація про проведення в ЗЗОШ №32

Тижня безпеки дорожнього руху

В рамках проведенняТижня безпеки дорожнього руху з 17 по 21 травня 2021у ЗЗОШ №32 були проведені наступні заходи:
  • Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху для учнів 1-11 класів: «Безпека на дорозі – безпека життя»;
  • Бесіди:
  • для учнів 1-4 класів з теми: «Азбука доріг. Школа світлофора», «Як переходити дорогу»; «Безпечний рух- твій вірний друг!»;
  • для учнів 5-8 класів з теми: «Безпека руху-запорука життя і здоров’я»; «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність»;
  • для учнів 9-11 класів з теми: «Безпека на дорозі»; «Безпечна країна».
  • Конкурс дитячого малюнку для учнів 1-7 класів «Безпека на дорозі».
  • Квест для 5-11 класів: «Знавці правил дорожнього руху».
  • Вікторини для учнів 1-8 класів: «Знай і вивчай правила дорожнього руху»; «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай».
  • Практичні заняття для учнів 5-9 класів на уроках з «Основ здоров’я»: «Надання першої домедичної допомоги при ДТП».
  • Тематична виставка літератури «Твій друг – безпечний рух».

28 квітня- Всесвітній день з охорони праці
В рамках проведення Всесвітнього Дня охорони праці у ЗЗОШ №32 були проведені наступні заходи:
- Он-лайн уроки в 5-11 класах з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності за темою: «28 квітня – День охорони праці»;
- уроки у 1-4 класах з теми: «Охорона праці очима дітей»;
- конкурс дитячого малюнку «28 квітня-День з охорони праці»;
- години спілкування у 5-11 класів до Всесвітнього Дня охорони праці.
Праця – одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості і діяння, творення. Думка, щонароджена, збуджена, витончена в праці, стаєрадісною, оптимістичною.
В. Сухомлинський

З 19,04 - 23.04.2021 у ЗЗОШ №32 проведено Тиждень з основ БЖД та Цивільного захисту в режимі онлайн з метою залучення здобувачів освіти до масово - роз'яснювальної роботи з Цивільного захисту та основ безпеки життєдіяльності, набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров'я та життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, підвищення рівня безпеки учасників освітнього процесу, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя. Протягом тижня проведені наступні заходи: класні години, бесіди "Правила безпеки в повсякденному житті", конкурс стіннівок "Твоя безпека залежить від твоєї поведінки", презентація виступу агітбригади юних пожежників ЗЗОШ №32.

Пам'ятайте! БЕЗПЕКА - ПОНАД УСЕ!

В рамках Дня ЦЗ, 23 квітня 2021 року у ЗЗОШ №32 були проведені в режимі он-лайн наступні заходи:
- для учнів 1-4 класів - вікторина на знання правил безпечної поведінки та з питань профілактики невиробничого травматизму;
- для учнів 5-8 класів класні години: "Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях";
- для учнів 9-11 класів класні години: "Дії населення у разі виникнення НС".
Заходи були проведені під гаслом: "ЗАПОБІГТИ! ВРЯТУВАТИ!ДОПОМОГТИ!"