Семінари. Наради. Практикуми
20 квітня у Запорізька загальноосвітня школа 32 пройшов онлайн семінар для педагогів "Запобігання булінгу та формування суспільної свідомості неприйняття булінгу в освітньому процесі та міжособистісних стосунках". Заступник директора з ВР Гончарова К. В. ознайомила всіх присутніх з методичними рекомендаціями, викладеними в листі Департаменту освіти і науки від 15.04.2021 #02.1-16/497 "Про здійснення заходів щодо запобігання булінгу". Окрему увагу приділила порядку реагування на випадки цькування, а також на порядок застосування заходів виховного впливу (відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 28.12.2019 #1646) Практичний психолог закладу освіти Ліманська О. В. нагадала вчителям поняття булінгу, його види та форми, зовнішні прояви та наслідки, надала психологічні поради для здобувачів освіти та батьків. Соціальний педагог Щугульна І. І. ознайомила педагогічний колектив із взаємодією закладу освіти зі Службою у справах дітей та Органами Національної поліції України.
Формування безпечного і здорового освітнього середовища-один із пріоритетних напрямів діяльності школи.