СТОРІНКА ПСИХОЛОГА

Основною метою діяльності психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров’я дітей.

Основні завдання психологічної служби:

• сприяти повноцінному розвитку особистості учнів на кожному віковому етапі, створення умов для формування у них мотивації до самовиховання і саморозвитку, та подальшого професійного самовизначення.
  • забезпечити індивідуальний підхід до кожного учасника навчально-виховного процесу на основі його психолого-педагогічного вивчення;
  • здійснювати профілактику і корекцію відхилень в інтелектуальному і психофізичному розвитку учнів.

💬 В Україні працює тренажер для психологічної підтримки підлітків

Запуск тренажера для психологічної підтримки підлітків в Україні є важливим кроком для забезпечення доступу до психологічної допомоги та консультацій для молоді.

Платформа “Happy Mind Help” може надавати важливі ресурси та вправи для підлітків, які стикаються зі стресом, тривожністю, депресією або іншими психологічними викликами. Це є безпечним та дискретним способом отримувати підтримку та інформацію.

Якщо у вас або ваших близьких є потреба в психологічній підтримці, завжди важливо звертатися до фахівців у цій сфері. Але онлайн-ресурси можуть служити корисним доповненням до професійного консультування.

Запропонований у додатку QR-код веде до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» за посиланням 👉 https://happymind.help/teen

Шановні батьки та педагоги, запам’ятайте!

• Якщо діти живуть в умовах постійною критики, вони навчаються осуджувати.
  • Якщо діти живуть в умовах ворожнечі, вони навчаються насильству.
  • Якщо дитину постійно висміювати, вона навчається зневажати себе.
  • Якщо дітей постійно соромити, вони навчаються почувати провину.
  • Якщо діти живуть в умовах толерантності, вони навчаються терплячості.
  • Якщо дітей підтримують, вони навчаються впевненості в собі.
  • Якщо вчинки дітей схвалюють, вони навчаються самоповаги.
  • Якщо діти живуть в умовах справедливості, вони навчаються бути справедливими.
  • Якщо діти живуть у безпеці, вони навчаються довіряти.
  • Якщо діти живуть із визнанням, вони навчаються дружелюбності. Вони знаходять любов на землі.

Інформаційні матеріали для батьків

Інформаційні матеріали для учнів