Цивільний захист – Охорона Праці – Безпека життєдіяльності

Звіт з  ЦЗ та БЖД за 2022-2023 н.р

• Про проведення Місячника безпеки життєдіяльності у закладі освіти році в 2021-2022 н.р.

• Пожежна безпека у ЗЗОШ №32

 

Інформація про проведення в ЗЗОШ №32 Тижня безпеки дорожнього руху

В рамках проведенняТижня безпеки дорожнього руху з 17 по 21 травня 2021у ЗЗОШ №32 були проведені наступні заходи: Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху для учнів 1-11 класів: «Безпека на дорозі – безпека життя»; Бесіди: для учнів 1-4 класів з теми: «Азбука доріг. Школа світлофора», «Як переходити дорогу»; «Безпечний рух- твій вірний друг!»; для учнів 5-8 класів з теми: «Безпека руху-запорука життя і здоров’я»; «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність»; для учнів 9-11 класів з теми: «Безпека на дорозі»; «Безпечна країна». Конкурс дитячого малюнку для учнів 1-7 класів «Безпека на дорозі». Квест для 5-11 класів: «Знавці правил дорожнього руху». Вікторини для учнів 1-8 класів: «Знай і вивчай правила дорожнього руху»; «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай». Практичні заняття для учнів 5-9 класів на уроках з «Основ здоров’я»: «Надання першої домедичної допомоги при ДТП». Тематична виставка літератури «Твій друг – безпечний рух».

28 квітня– Всесвітній день з охорони праці
В рамках проведення Всесвітнього Дня охорони праці у ЗЗОШ №32 були проведені наступні заходи:
– Он-лайн уроки в 5-11 класах з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності за темою: «28 квітня – День охорони праці»;
– уроки у 1-4 класах з теми: «Охорона праці очима дітей»;
– конкурс дитячого малюнку «28 квітня-День з охорони праці»;
– години спілкування у 5-11 класів до Всесвітнього Дня охорони праці.

Праця – одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості і діяння, творення. Думка, щонароджена, збуджена, витончена в праці, стаєрадісною, оптимістичною.
В. Сухомлинський