Сімейна форма здобуття освіти

Часом життєві обставини вносять серйозні корективи в процес навчання, або й переривають його, проте повна загальна середня освіта в Україні – обов‘язкова й гарантується 53-ю статтею Конституції. Тому у Запорізькій гімназії №32 з 1 вересня була організована індивідуальна форма навчання «Педагогічний патронаж», яка дає змогу опанувати навчальну програму в особливому, індивідуальному для дитини порядку, а також відповідно до наказу Запорізької гімназії №32 від 12.09.2022 #118 був організований ще один із різновидів індивідуального навчання – це сімейна (домашня) форма. Перевести учнів на індивідуальне навчання можливо як на початку (педагогічний патронаж), так і протягом навчального року, але для сімейної форми є обмеження – не пізніше ніж за 3 місяці до річного оцінювання.

Сімейна форма покладає організацію освітнього процесу на батьків (законних представників), які хочуть і можуть навчати дітей удома. Більш детально із сімейною формою навчання можна ознайомитися за посиланням: ПОСИЛАННЯ

Адміністрація Запорізької гімназії №32